• pl
 • en
 • ru
 • Asortyment

  Asortyment

  Dla klientów preferujących dynamiczną jazdę, ceniących niezawodność i bezpieczeństwo hamowania w wymagających warunkach, oraz poszukujących efektownego wzornictwa, przygotowaliśmy tarcze tuningowe dostępne w sześciu wzorach.

  Nasze tarcze tuningowe wytwarzane są z klasycznych odlewów i poddawane obróbce mechanicznej (nawiercanie i nacinane). Wszystkie tarcze tuningowe są wykonywane w procesie produkcji krótkoseryjnej według indywidualnych paramentów technicznych ustalonych przez nasze Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne charakterystycznych dla konkretnej tarczy i wzoru.

  Na podstawie indywidualnego rysunku technicznego opracowany jest specjalistyczny program produkcji, który wieńczy wyważenie tarczy według parametrów charakterystycznych dla produktów pierwszomontażowych. Wykonane w ten sposób tarcze tuningowe gwarantują wysoki komfort i wydajność hamowania. Dodatkowe otwory powstałe w procesie produkcyjnym zwiększają skuteczność w zakresie chłodzenia tarczy, natomiast nacięcia przyśpieszają oczyszczanie tarcz i klocków hamulcowych z zanieczyszczeń powstałych wskutek hamowania.

  Walory estetyczne naszych tarcz tunigowych dzięki atrakcyjnemu i odważnemu wzornictwu podkreślają charakter każdego samochodu.