Tarcze i bębny -
 
 
 
 
   
   
 


Tarcze i bębny
Nasza oferta obejmuje ponad 1000 referencji tarcz i 120 referencji bębnów hamulcowych do najbardziej popularnych marek samochodów osobowych i dostawczych. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wykonane z wysokiej jakości odlewów o twardości 187 – 240 HB, przez co cechują się niskim współczynnikiem ścieralności gwarantując ekonomikę i długotrwałe poczucie bezpieczeństwa podczas hamowania. Nasze produkty wytwarzane są z wykorzystanie nowoczesnej technologii spełniającej wymagania stawiane częściom dostarczanym na pierwszy montaż. Cały proces produkcji odbywa się zgodnie z wszystkimi normami bezpieczeństwa, a nad jakością produktów czuwają nasi kontrolerzy jakości. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich podmiotów zajmujących się sprzedażą części samochodowych.

Dla klientów zainteresowanych sprzedażą tarcz i bębnów hamulcowych pod własnym prywatnym brendem dedykujemy koncept prywatnej marki. Obejmuje on zaprojektowanie i wykonanie indywidualnie opakowań (pudełek) pod marką i logo klienta wg zleconej specyfikacji, cechowanie produktów numerami użytkowymi klienta, etykietowanie opakowań numerami i kodami kreskowymi klienta oraz zarządzanie zapasami opakowań pod zamówienia klienta.

Nasze produkty sprzedajemy również pod własną marką ROTINGER cieszącą się uznaniem na polskim rynku od 2007 roku. Marka Rotinger dedykowana jest dla dystrybutorów regionalnych i średnich hurtowni motoryzacyjnych, które poszukują oryginalnych produktów bardzo dobrej jakości w konkurencyjnych cenach wraz z szeroko rozumianym wsparciem marketingowym i logistycznym.

1 2