Kariera

Oferta pracy z dnia 14.03.2017 r.

Stanowisko: Operator produkcyjnej linii technologicznej
Liczba wolnych miejsc pracy: 1
Wymiar czasu pracy: pełen etat
Rodzaj umowy: umowa o prace na czas określony
System czasu pracy: 2 zmianowy

Ogólny zakres obowiązków:
- przygotowanie maszyn do pracy
- obsługa maszyn
- wymiana oprzyrządowania i narzędzi
- wykonywanie pomiarów

Oczekiwania wobec kandydatów:
- wykształcenie: zawodowe (specjalność: operator obrabiarek CNC)
- doświadczenie: minimum roczne
- obsługa komputera
- znajomość narzędzi pomiarowych i rysunku technicznego
- uprawnienia na wózek widłowy

Okres zatrudnienia: 27.03.2017 – 27.09.2020
System wynagradzania: godzinowy
Proponowane wynagrodzenie: 2 400 zł brutto
Data rozpoczęcia pracy: 27.03.2017 r.

Termin nadsyłania ofert: 14.03.2017 – 21.03.2017

Zgłoszenia można wysyłać na adres b.kolbusz@unionparts.pl
lub złożyć osobiście w siedzibie firmy (Union Parts Sp. z o.o., Bobrowa Wola 72, 39-203 Nagoszyn).

Osoba odpowiedzialna za rekrutacje: Bartłomiej Kolbusz, tel 602 530 519

Firma UnionParts Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowiska:

- Operator frezarki CNC
- Operator tokarki CNC
- Inspektor ds. Jakości

Zgłoszenia można wysyłać na adres: p.kolbusz@unionparts.pl